Stworzony do pracy hybrydowej

Sprzedawaj system Windows 111 wspierany przez platformę Intel vPro®.
Kolosalne możliwości dla pracowników. Spójność dla IT.
Bezpieczeństwo dla wszystkich.

Zapoznaj się z pełną ofertą naszych partnerów


Staw czoła wyzwaniom dzięki nowoczesnym urządzeniom. System Windows 11 wspierany przez platformę Intel vPro® sprawia, że pracownicy mogą łatwiej niż kiedykolwiek wcześniej zachować skupienie i organizację, a także pracować bezpiecznie w hybrydowym świecie.

Pracuj efektywniej dzięki nowoczesnym urządzeniom:

Uzyskaj korzyści, jakie zapewniają wbudowane zabezpieczenia, zdalne zarządzanie i narzędzia zwiększające wydajność.

Produktywność

Współpraca

Zarządzanie

Zabezpieczenia

Prosty, potężny interfejs pomaga zwiększyć wydajność

 • Łatwo optymalizuj miejsce na ekranie
 • Twórz wirtualne pulpity dla poszczególnych projektów
 • Pracuj intuicyjnie za pomocą pióra, głosu i dotyku2

Sposób na efektywniejszą współpracę

 • Włączaj i wyłączaj wyciszenie przy użyciu paska zadań *
 • W jednej chwili pokaż innym aplikacje za pomocą paska zadań *
 • Wyeliminuj to, co rozprasza, by zadbać o ciszę i spokój na spotkaniach

*Funkcja będzie dostępna w późniejszym terminie, wygląd może ulec zmianie.

Zgodność aplikacji i zarządzanie w chmurze ułatwiają wdrażanie

 • Kontroluj aktualizacje, używając chmury
 • Z łatwością pracuj zarówno w aplikacjach wirtualnych, jak i lokalnych
 • Udoskonalone rozwiązanie Autopilot3 wspiera pracowników hybrydowych dzięki wdrażaniu bezdotykowemu

System operacyjny przygotowany do wymogów modelu zerowego zaufania chroni dane i zapewnia dostęp z dowolnego miejsca

 • Uzyskaj potężne wbudowane zabezpieczenia, izolację sprzętową, szyfrowanie i ochronę przed złośliwym oprogramowaniem
 • Zadbaj o ochronę informacji i zmniejsz złożoność zabezpieczeń — wybierz komputery z zabezpieczonym rdzeniem i systemem Windows 11 wspieranym przez platformę Intel vPro®

Nowoczesne urządzenia, nowoczesne rozwiązania.
Uaktualnij narzędzia zwiększające wydajność.

To odpowiednia chwila, by wybrać właściwe narzędzia zwiększające wydajność, które będą pasować do komputera po modernizacji — może to być wersja do zakupu jednorazowego (Office Home & Business 2021) albo usługa Microsoft 365 oparta na subskrypcji.

NAJLEPSZA OFERTA

Microsoft 365
Business Standard

Aplikacje pakietu Office w wersji Premium

Dodatkowe korzyści

Microsoft 365 Business Standard zapewnia potężne aplikacje biurowe i usługi, które pomagają w prowadzeniu i rozwijaniu firmy. Wersja Premium usługi Microsoft Teams zawarta w subskrypcji Microsoft 365 Business Standard umożliwia nagrywanie spotkań, wykonywanie połączeń telefonicznych i prowadzenie konferencji głosowych, a także zapewnia m.in. 1 TB miejsca na pliki dla każdego użytkownika. Licencja dla jednego użytkownika zapewnia dostęp do pełnych instalacji aplikacji pakietu Office na pięciu urządzeniach: sprzęcie mobilnym, tabletach i komputerach. Usługa jest dostępna na komputery Mac oraz dla systemów iOS i Android i zapewnia stale dostępną pomoc telefoniczną oraz wsparcie przez Internet ze strony firmy Microsoft.

Office Home
& Business
2021

Klasyczne aplikacje pakietu Office

Twój Office, unowocześniony Office Home & Business 2021 pomaga w zarządzaniu firmą dzięki dobrze znanym narzędziom zwiększającym wydajność. Zawiera klasyczne wersje programów Outlook, Word, Excel, PowerPoint i OneNote dla systemu Windows 11. Zakup jednorazowy umożliwia instalację na 1 komputerze osobistym lub Mac i użytkowanie w domu albo pracy. Darmowa wersja aplikacji Microsoft Teams pozwala na bezpłatne korzystanie z czatu i wyszukiwarki oraz planowanie spotkań, zapewnia 2 GB miejsca na pliki każdego użytkownika i dostęp dla gości.

* Tylko na komputerach PC. Dowiedz się więcej (w tym na temat zgodnych urządzeń mobilnych) na stronie office.com/information
† Funkcje OneNote różnią się w zależności od platformy. https://aka.ms/onenote-office2019-faq
‡ Dostępność aplikacji różni się w zależności od urządzenia/języka. Aby uzyskać informacje o zgodnych wersjach systemów Windows 11 i macOS oraz wymaganiach dotyczących innych funkcji, odwiedź witrynę office.com/systemrequirements.

** Aplikacja dostępna również osobno w wersji bezpłatnej

Zapoznaj się z pełną ofertą naszych partnerów

Wpływ na środowisko dzięki recyklingowi

Firma Microsoft wytrwale stara się dbać o bezpieczeństwo i zdrowie swoich pracowników, klientów oraz ogółu społeczeństwa poprzez stosowanie zasad i praktyk mających na celu ochronę środowiska. Wyrazem zaangażowania firmy Microsoft w zrównoważoną eksploatację środowiska naturalnego jest współpraca z grupami branżowymi i organizacjami pozarządowymi w celu opracowania odpowiedzialnych metod wytwarzania ekologicznych produktów. W 2018 r. dzięki działaniom firmy Microsoft 1,7 mln kg e-odpadów zostało poddanych recyklingowi i nie trafiło na wysypiska śmieci. Firma Microsoft ciągle pracuje nad poprawą skuteczności swoich działań oraz stara się przekonać partnerów do swoich inicjatyw i celów. Jeśli Twoja firma jest zainteresowana udziałem w inicjatywach firmy Microsoft na rzecz ochrony środowiska obejmujących recykling starego sprzętu, odwiedź witrynę dla producentów oryginalnego sprzętu, w której znajdziesz więcej informacji na ten temat. Aby dowiedzieć się więcej na temat wspierania recyklingu przez firmę Microsoft, odwiedź witrynę
https://www.microsoft.com/en-us/legal/compliance/recycling.

Firma Intel także działa na rzecz bardziej zrównoważonego rozwoju, realizując strategię RISE. Celem tej strategii jest zwiększenie odpowiedzialności, otwartości i świadomości ekologicznej na świecie dzięki technologii i wspólnym działaniom. Firma Intel prowadzi działalność w sposób odpowiedzialny — w sferze produkcji, łańcucha wartości i nie tylko. Strategia RISE ma pomóc w stworzeniu bardziej zróżnicowanych i otwartych środowisk roboczych przez dalsze rozszerzanie dostępnych możliwości. Dzięki tym możliwościom pracownicy i klienci firmy Intel mogą budować świadomość ekologiczną na świecie i minimalizować swój ślad węglowy. Więcej informacji na temat strategii RISE firmy Intel znajdziesz w witrynie firmy:
https://www.intel.com/content/www/us/en/corporate-responsability/2030-goals.html.